Od Iťulinky:)

25. ledna 2008 v 18:33 | Iťuli:) |  Klárka
Tak tenhle sloh psala moje nej kamí,takže si ho vážím:) takže:
SLOH
Osoba,kterou jsem si vybrala se jmenuje Klára. Vybrala jsem si ji protože si s ní rozumím a v hodně věcech máme podobné názory.Je to tzv.moje"krevní skupina". Známe se asi 4roky.Bydlí v nedaleké vedlejší vesničce a její 14 let.
Klára je moje, dá se říct nejlepší kamarádka.Klára je bruneta s blonďatými melíry.Vlasy má rovné jak hřebíky, které většinou nosí rozpuštěné. Její tvář tvoří pronikavé modro-zelené oči s vytvarovaným obočím. Má malý nos s pěkně prořízlou pusou.Je štíhlá s vysokou postavou, měří asi okolo 170cm. Její záliby jsou například zvířata, přála by si vlastnit psa a na jaře jí to snad dopadne, zatím místo toho chovají kocourka Matýska, kterému je asi půl roku.Také ráda občas jezdí na koni, její teta vlastní 3koně tak k ní chodí.
Klára ráda čte, proto chodí do městské knihovny,kde si půjčí vždycky hodně knížek.Celá její rodinka je sportovně založená, v létě neváhají a jezdí často na kolech na různé výlety, v zimě lyžovat i s její mladší sedmiletou sestrou Káťou, která hraje závodně fotbal.
.Klára je optimista a dokáže člověk rozesmát a povzbudit.Je ukecaná, kamarádská a s každým se domluví.Nemá ráda samotu, pořád kolem sebe musí někoho mít,ale dá někdy i přednost procházce se psem Míšou.Je vtipná a přátelská.Umí naslouchat a je to takový sangvinik.Ale má i záporné stránky.Je to velmi tvrdohlavý člověk, který si stojí za svým a málokdy krok k usmíření udělá ona.Když se naštve tak s ní nic nehne a člověk si ji pak těžko usmiřuje, ale přesto všechno to je v pohodě holka.
Je to prostě kámoška jak má být.I když je o dva roky mladší, tak se vzájemně doplňujeme.Rozumíme si díky společným zájmům, ať to jsou zvířata kluci,či vkus.Věřím,že nám kamarádství vydrží ještě hodně dlouho…..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Je pěkný 68.5% (85)
Průměrný 16.9% (21)
Nelíbí se mi 14.5% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama