Ahoj, Ahoj, Ahoj..

18. června 2011 v 21:14 |  Klárka
Po historickém roce a půl přidávám článek! Juchů, všichni se radujte:D Ne, teď vážně.. jen mě z jednoho nudného sobotního večera napadlo, že bych mohla předělat desing, když ten starý, tmavý stejně nefungoval.. proto tenhle..
Nevím zda sem něco nového přibyde, když ne, nic se nestane a když ano, třeba si to někdo přečte:-) No uvidíme..

Každopádně bez blogu žiju, a ono se to vážně dá!:-) Od loňského března mám nového pejska, AMY, kříženec BOC.. a od té doby jsem celý svůj(již dosud život plný psů) zasvětila totálně ale totálně psům.. Začali jsme s agility, a nyní běháme na neoficiálních závodech. A dokonce se umístujeme na předních příčkách!
Na baráčku, který přítel svépomocí staví, ještě nebydlíme(už by se dalo, ale kde na to vzít ty potřebné peníze://) tutíž zatím pobýváme u jeho rodičů a já ve chvílích volna běhám ke své rodině ( do 200m vzdáleného paneláčku).

Změnil se mi pohled na svět, myslím že jsem od doby, kdy jsem tu sedávala hodně věcí přehodnotila.. už lidem tolik nevěřím v tom jací jsou kamarádi, když vás pak podrazí.. a celkově jsem si uvědomila, že jsem ráda za své Pravé kamarády a na ty nedám na dopustit.:-)
A co dál? Vždyť já už nevím co bych psala... příští rok maturuju a již teď jsem z toho na prášky..(chci to vidět)://///

Tak se mějte a smějte:-)) Páá!:-)


více o nás na www.bocamy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama