Klárka

Ahoj, Ahoj, Ahoj..

18. června 2011 v 21:14
Po historickém roce a půl přidávám článek! Juchů, všichni se radujte:D Ne, teď vážně.. jen mě z jednoho nudného sobotního večera napadlo, že bych mohla předělat desing, když ten starý, tmavý stejně nefungoval.. proto tenhle..
Nevím zda sem něco nového přibyde, když ne, nic se nestane a když ano, třeba si to někdo přečte:-) No uvidíme..

Každopádně bez blogu žiju, a ono se to vážně dá!:-) Od loňského března mám nového pejska, AMY, kříženec BOC.. a od té doby jsem celý svůj(již dosud život plný psů) zasvětila totálně ale totálně psům.. Začali jsme s agility, a nyní běháme na neoficiálních závodech. A dokonce se umístujeme na předních příčkách!
Na baráčku, který přítel svépomocí staví, ještě nebydlíme(už by se dalo, ale kde na to vzít ty potřebné peníze://) tutíž zatím pobýváme u jeho rodičů a já ve chvílích volna běhám ke své rodině ( do 200m vzdáleného paneláčku).

Změnil se mi pohled na svět, myslím že jsem od doby, kdy jsem tu sedávala hodně věcí přehodnotila.. už lidem tolik nevěřím v tom jací jsou kamarádi, když vás pak podrazí.. a celkově jsem si uvědomila, že jsem ráda za své Pravé kamarády a na ty nedám na dopustit.:-)
A co dál? Vždyť já už nevím co bych psala... příští rok maturuju a již teď jsem z toho na prášky..(chci to vidět)://///

Tak se mějte a smějte:-)) Páá!:-)


více o nás na www.bocamy.cz

Článek který jsem psala loni+ co si myslím teď:)

8. února 2009 v 19:41 | Klárka
Tak tohle jsem vyplňovala někdy začátkem roku 2008:) teď pod to vždycky napíšu, jak to vidím teď:)


Co pro mě znamená??
rodina:Rodina.. anglicky FAMILY což vlastně znamená Father and Mother I Love You..
Rodina je něco co se nedá vyjádřit slovy, člověk by bez rodiny nebyl nic..Jsou to človíčkové, kteří tě vyslechnou, poradí, podrží, mají tě rádi takovou jaká jsi, a vlastně.. vždyt bez nich bychom tu ani nebyli.. Vim že i já jsem na ně občas dost hnusná, a vadí mi jak mě pořád kontrolují. ale věřte mi že oni to myslí dobře.. já asi nebudu jiná:)
------
Nemám k tomu co napsat:) Lidé se schází a rozchází.. ale my už nikdy nebudeme jiní..
přátelé:
Jak by řekl Albert Enstein : Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš. Já jsem ráda že mám takové přátele na které se mohu spolehnout, a vím že kdyby se stalo cokoli tak budou vždy při mně.
"NENÍ UMĚNÍ MÍT MILIONY PŘÁTEL, ALE MÍT PŘÍTELE, CO SE ZA VÁS BUDE HRDĚ HLÁSIT."
------
Poslední dobou na kamarády nemám moc času, trochu mě to mrzí,ale doufám že jsem hlavně toho jednoho človíčka neztratila..:) stejně pro mě moc znamená.. Bez přátel je čověk jak bez srdce, takže všem doporučuji mít dobrého,a upřímného, pravého přítele..

Blogindex.cz

11. července 2008 v 13:49 | ╬Mrs.Kl@jka╬
BLOGlist
Oh.. tak tady jsem taky:)

Míša..:)

9. července 2008 v 21:26 | ╬Mrs.Kl@jka╬
Míša poslední dobou mě hrozně přirostla k srdíčku..:) jo dříve jsme se taky bavili.. ale nikdy to nebylo takový:)... Až teď poznávám jaká doopravdy je.. :)ty naše dospělácký rohovory nemaj chybu x)
Mám tě moc ráda..:)
A ještě. tahle holčina má vážně super blog.. určo mrkni http://dreamful.blog.cz/
I hid my feeling behind a smile
Boys break hearts, so why don't girls break their necks?
Žít bez přátel je jako žít bez slunce.

H16 Milujem

23. června 2008 v 12:29 | ╬Mrs.Kl@jka╬
Možná se ta písnička sem teď nehodí.. ale já ji sem stejně dám.. přidávám citátky.. a pokud je budeš číst. tak je to výborný kontrast s tím..:)

Řetězák.. co pro mě znamená..

15. června 2008 v 19:59 | ╬Mrs.Kl@jka╬
Tenhle řeťezáček měla na blogu kamí, a měla ho opravdu nádherně vyplněnej..:) /což se mi nepovede.. ale aspon vám taky písnu co to znamená pro mě/:D
Co pro mě znamená??
rodina:Rodina.. anglicky FAMILY což vlastně znamená Father and Mother I Love You..
Rodina je něco co se nedá vyjádřit slovy, člověk by bez rodiny nebyl nic..Jsou to človíčkové, kteří tě vyslechnou, poradí, podrží, mají tě rádi takovou jaká jsi, a vlastně.. vždyt bez nich bychom tu ani nebyli.. Vim že i já jsem na ně občas dost hnusná, a vadí mi jak mě pořád kontrolují. ale věřte mi že oni to myslí dobře.. já asi nebudu jiná:)
přátelé:
Jak b řekl Albert Enstein : Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš. Já jsem ráda že mám takové přátele na které se mohu spolehnout, a vím že kdyby se stalo cokoli tak budou vždy při mně.
"NENÍ UMĚNÍ MÍT MILIONY PŘÁTEL, ALE MÍT PŘÍTELE, CO SE ZA VÁS BUDE HRDĚ HLÁSIT."
mobil:
Kdybych potkala toho človíčka co vynalezl mobil, asi byhc mu vlepila pusu na tvář.. já byhc si život bez mobilu nedokázala představit.. teď mám noej s foťákem.. takže všechno dokumentuju.. prostě mobil je super x)
televize: no.. taky byhc to bez ní vydržela.. ale někdy jsdou fak tsuper filmíky:D
zvířata: Život bez nich by nebyl život.. stačí jeden pohled a už mě to hřeje u srdíčka.. asi jsem se narodila s tím že budu vždycky milovat zvířátka.. já bych ani nemohla žít bez nich.. jsou to ty nejlepší bytůstky co existujou.. Děkuju za to že jste:-* Nedokážu pochopit lidi co josu tak hnusní, a doukážou jim ublížizt!! Největší dík za všechno patří mému pesanovi megulce mám jí půl roku a příšerně se mi s ní život změnil..je to třeštiprdlo, bez kterého bych už teĎ nemohla dýchat.. je to můj kyslík co je k životu potřeba :)
škola: když se řekne škola, tak většina z nás i z vás řekne.. JEŽIŠ.. jo, uznávám škola je hrozná.. komu by se chtělo šprtit se na prověrky..? Mě teda ne.. ale škola nám toho hodně do života dává.. nejsou to jen vědomosti.. /ať už malé či velké/ ale jsou to kamarádi, zkušenosti, učme se jak se chovat na veřejnosti.. a spousta dalších.. Vždyť jen ve škole strávíme většinu času, možná byhc si troufla říci, že vlastně pomalu čtvrtku života.. škola je sice boj, ale vyplatí se.
láska:
5 písmen.. L. A.S.K.A.. a i když je to jen těch 5 písmen.. dokáže pořádně bolet.. Někdy je radostná někdy smutná, někdy ve dvou, a někdy neopětovaná.. Láska je Láska.. a ty budeš buďto bojovat a nebo ti uteče..
Život v Sekundách*ab003: Život je.. nedá se popsat... Pro každéh život znamená něco jiného.. Můžeme se cítit báječně a pak stačí jedna jediná sekunda, a vše může být uplně jinak..
Ať jde o přátelství, rodinu, zaměstnání, uspěchy, lásku.. NIkdy nevíš co se stane v příští sekundě.. Jen bych chtěla říct.. Svým přátelům i známím, říkej vždy vše narovinu a co nejdřív, už by se třeba nemusela naskytnout situace, kdy by si jim to mohla říct..

Test osobnosti

26. dubna 2008 v 15:08
kdyby jste si to chtěly taky zkusit tak tady, je to drsny ale zabere ti to trochu času.. x(()

MOJE VÝSLEDKY

Výsledek testu

Sangvinik22.5 %
Cholerik10 %Melancholik15 %

Flegmatik25%

Flegmatik

Kladné stránky
S flegmatikem se vychází nejlépe ze všech povahových typů. Pro své rodiče představuje požehnání, protože je spokojený všude, kam ho strčíte. Má rád přátele, ale je šťastný i o samotě. Umí se snadno přizpůsobit každé situaci. Je cílevědomý. Mezi ostatními představuje tlumenou osobnost, dobře odolává tlakům. Ke všemu přistupuje klidně, věci řeší postupně, je prostě bezproblémový. Obdivuhodnou vlastností je zachovat si klid, chladnokrevnost a soustředěnost za každé situace. Nikdy nikam nespěchá a nedá se vyvést z míry. Je smířený se zákeřnostmi života a do ničeho nevkládá velké naděje. Je spolehlivý a vytrvalý, má dobré úřednické schopnosti, dokonale zvládá administrativní práci. Snaží se kolem sebe udžovat klid, působí jako zprostředkovatel a řešitel problémů. Má spoustu přátel, protože se s ním dobře vychází, je nejlepším přítelem. Nikoho neuráží, umí poslouchat, nemá potřebu mluvit, umí být vrbou nebo chápajícím publikem.
Záporné stránky
Neumí se pro cokoliv nadchnout a neexistuje situace, která by ho rozčílila. Brání se jakýmkoliv změnám a nerad zkouší nebo vymýšlí nové věci. Vypadá jako lenoch, odkládá věčně práci nebo se jí úplně vyhýbá. Nerad nese odpovědnost za svůj život. Nedává najevo své city, zdá se být strašně mdlý. Nerad říká ne. Bojí se učinit rozhodnutí.

♥ON♥

23. dubna 2008 v 18:21
Tyjo x( nechci bejt jak všechny ty holky, co básní o nějakém klukovi, jak je krásnej, jak ho žerou a tak.
Ale tyjo x) to prostě nejde. Už kolikrát jsem chodila s nějakým klukem. Jo vždycky jsem si říkala ten je užasnej, jak ho miluju.. Ale..?? Ale teď můžu doopravdy říct že jsem se asi zamilovala x) kupu lidí by se mi mohlo vysmát. Ale mě se o něm i zdá, ráno se vzbudím a první na co myslím je on, nemůžu jíst, v břiše mi létají motýlci jen si na něj vzpomenu.
Třeba včera, už jsem si říkala, vždyt není tak pěknej,a nemusí bejt tak skvělej, ale neska jsem čekala na zastávce na bus, a on jel okolo s tátou, jé a jak se podíval, a zamával Má tak krásný očička x). Holky no já myslela že zkolabuju x)
A kdo vlastně ten ON je?
no .. to zatím nebudu říkat. Nechci něco zakřinout x) ale můžu říct že i když jsme se spolu ještě pomalu vubec nebavili/ jenom se zrdravíme/ tak je tak úžasnej x) no holky x) fakt x)
Je to kluk, kterýho znám od mala, dřív jsme si spolu i hráli, ale ted jelikož chodí na vejšku, tak jsem ho strašně dlouho neviděla.. Jéé x)
A jeslti je to pravda, tak mě prej v sobotu pozdravoval po kamí x) neim no snad nelže:D to jsou žvásty co?
prostě je BOŽÍ a k.o.n.e.c

Úvaha→ Co je normální?

15. dubna 2008 v 10:51
Sloh x) Teď jsem ho dopsala tak pokud máš čas a chuť přečti si ho. x) ale jako hrůza x)
Co je normální?
Postupem času vidím, jak se svět mění. Co se dříve považovalo za naprostou nehoráznost, je dnes samozřejmostí. Čím to je? Jak lidé postupně procházejí staletími, mění své zvyky, názory,i pohled na svět.
Nyní žijeme ve světě, kde si prakticky můžeme dělat skoro všechno, co chceme.
Dříve se do dívky nemohli do školy ani namalovat a dnes některé připomínají klauny. Můj názor na malování do školy, je aby to bylo rozumně. Někoho by třeba překvapil člověk co bude běhat po městě s pytlem na hlavě. Spousta lidí by si zaťukala na čelo, a nazvala by ho bláznem. Nebo co si pomyslíme o člověku co vykřikuje že se blíží zánik světa?
Každý má svou pomyslnou čáru normálnosti jinde. Největší rozdíl je vidět mezi jednotlivými generacemi. Hodně dětí slyší od svých rodičů: " To nemyslíš vážně, tohle, že si chceš vzít na sebe?" Děti obvykle otočí oči v sloup a odpovědí: "Ale mami, ty tomu nerozumíš."
Dříve bylo zvykem chodit každou neděli do kostela. A dnes? Dnes chodí děti před kostel možná tak kouřit. Jsou sice i vyjímky ale těch je zdaleka o hodně míň. Často slovo Normální používáme na základě našeho pohledu na věc, a proto člověk který podle jednoho normální je, nemusí být normální pro druhého.
Možná existuje normální člověk, má normální dům, normální rodiče, jí normální jídlo, pije normální vodu, má normálního psa, normálně se obléká, normálně vypadá, normálně chodí i třeba na záchod a žije zkrátka normální život.
Co je tedy normální? Normální je si tuhle otázku nepokládat a normálně žít dál.
Je to hronzný x) já vím x) ale mě nic " NORMÁLNĚJŠÍHO" nenapadlo x) tak písni do Komentů co na to říkáš.. x)

Náš Příběh x)

9. dubna 2008 v 19:56 | ╬Mrs.Kl@jka╬
Tak sme zas jednou s Itulkou fotili příběh tak pokud máš zájem pust si to:D ale předem upozornuju ubec to nesouvisí.. x) ale jsme tam všichni dokupy Já, Megie, Ivet a Shelly a to je na tom to njekrásnější x)
Takže se podívej.. JE TO VIDEO

My LIFE

4. dubna 2008 v 9:38
Pokud chceš vidět moje lásky klikni na celý článek x)

Matýsek x( 29.3 08

29. března 2008 v 16:06 | ╬Mrs.Kl@jka╬
no jak začít..
Už nemáme Matýska x( Ani nevím jeslit mám brečet nebo ne.. já.. no.. když nám tenkrát přejeli Adama tak si pamatuju že jsem byla u babičky, a tátovi to telefonoval soused.. já sem stála vedle něj a ani sem to nemusela slyšet ale už podle toho jak se zatvářil .. se mi podlomily kolena.. x(
Náš adam.. to byl takovej bojovník.. věděl že je pánem a podle toho se choval.. ani se moc nemazlil jen honil kočky, chytal myši..
Rybky:
Jenže teď je to takový jiný..
Matýsek... to je.. teda byl.. Když sme si ho přivezli tak nebyl jako Adam .. on hned začal všechno zkoumat, prohlížet. už od malička uměl chodit na záchod.. a to se to naučil sám od sebe i když vyrustal venku na statku..
Byl jinej.. hodnounkej, přitulnej, pořád vrněl, a když se asi po dvou týdnech co jsme ho měli dal ven, aby si tam zvykal tak pořád stál u dveří a mňoukal.. x) prostě brouček.. Od té doby co jsme měli megulku tak si spolu moc krásně hráli a Maty se držel víc doma..
Jenže.. neska jeli mamka s káťou pryč, já sem byla mezitím v koupelně.. jenže zachvíli slyším jak přijelo auto.. byli to sousedi a volali EVO, EVO.. mamka ale už doma nebyla a ttak vylezl z Okna táta.. no a Matýsek tam ležel x// Nepřejeli ho sousedi. Byla to nejspíš mamka jak odjížděli . Tak sem jí volala a oni hned že jedou zpátky... Chudák brečela... snad ještě o hodně víc než já.. a omlouvala se.. ale já ji to nemám za zlý.. vždyť se to mohlo stát komukoliv .. Prostě stalo se..
Já.. teď to ani neprožívám jako s Adámkem.. nevím.. neumím to popsat není to však že bych ho měla méně ráda matýska jsem zbožnovala.. a celá rodina ho měla ráda....
I když sem si říkala že to určitě jednou příjde tak na to se nedá nějak připravit.. to nejde..Každopádně jsem řekla že už žádnou číču.. ne že bych jí nechtěla kočky jsou moc hodní tvorečkové ale nechci to už zažít znova
Zakopali jsme ho hezky na zahradě a má tam i svuj křížek.. Myslím že on je teď určitě v nějakým krásným kočičím nebíčku a má se skvěle..
Doufám že on na nás bude vzpomínat tak dobře jako mi na něj.. Mám tě moc ráda maty :-*

Klajka93.rajče.net x)

24. března 2008 v 11:44 | ╬Mrs.Kl@jka╬
chcete vidět další fotky? x) tak mrkni sem TADY
je tam toho docela dost:D

New Přezdívka:)

8. března 2008 v 20:03 | Klajka
Měním přezdívku..→ ♥♥
Bude to..... x)
z Klajka93 na →→ ╬Mrs.Kl@jka╬
Krásná co? x))

Pár foteček

29. února 2008 v 20:50 | Klajka
Tak je tu zase pár foteček..na většině je megie.. a pak matýsek.. no uvidíte..:)
Megie -foceno včera.. kráasnýý

Hodnocení od Mrs_AdiOsKy

5. února 2008 v 14:43
tak sem si neska nechala zhodnotit bloges.. a super..to sem ani nečekala.:)
Hodnotila: Mrs_ AdiOska

Hodnocení 0.3

Dnes 14:32 | Mrs_AdiOsKa | Hodnotím blogGísky
Hodnocený blog: http://klajka93.blog.cz
Hodnotila: Mrs_AdiOsKa

1. dojem: 10/10
Záhlaví: 10/10
Obsah Stránky: 10/10
Menu: 9/10
Celkový Dojem: 10/10

Celkem: 49/50 NÁDHERNEJ BLOGÍSEK
RADY: Ty chceš něké rady vždyť máš NICE bloGísek

Od Iťulinky:)

25. ledna 2008 v 18:33 | Iťuli:)
Tak tenhle sloh psala moje nej kamí,takže si ho vážím:) takže:
SLOH
Osoba,kterou jsem si vybrala se jmenuje Klára. Vybrala jsem si ji protože si s ní rozumím a v hodně věcech máme podobné názory.Je to tzv.moje"krevní skupina". Známe se asi 4roky.Bydlí v nedaleké vedlejší vesničce a její 14 let.
Klára je moje, dá se říct nejlepší kamarádka.Klára je bruneta s blonďatými melíry.Vlasy má rovné jak hřebíky, které většinou nosí rozpuštěné. Její tvář tvoří pronikavé modro-zelené oči s vytvarovaným obočím. Má malý nos s pěkně prořízlou pusou.Je štíhlá s vysokou postavou, měří asi okolo 170cm. Její záliby jsou například zvířata, přála by si vlastnit psa a na jaře jí to snad dopadne, zatím místo toho chovají kocourka Matýska, kterému je asi půl roku.Také ráda občas jezdí na koni, její teta vlastní 3koně tak k ní chodí.
Klára ráda čte, proto chodí do městské knihovny,kde si půjčí vždycky hodně knížek.Celá její rodinka je sportovně založená, v létě neváhají a jezdí často na kolech na různé výlety, v zimě lyžovat i s její mladší sedmiletou sestrou Káťou, která hraje závodně fotbal.
.Klára je optimista a dokáže člověk rozesmát a povzbudit.Je ukecaná, kamarádská a s každým se domluví.Nemá ráda samotu, pořád kolem sebe musí někoho mít,ale dá někdy i přednost procházce se psem Míšou.Je vtipná a přátelská.Umí naslouchat a je to takový sangvinik.Ale má i záporné stránky.Je to velmi tvrdohlavý člověk, který si stojí za svým a málokdy krok k usmíření udělá ona.Když se naštve tak s ní nic nehne a člověk si ji pak těžko usmiřuje, ale přesto všechno to je v pohodě holka.
Je to prostě kámoška jak má být.I když je o dva roky mladší, tak se vzájemně doplňujeme.Rozumíme si díky společným zájmům, ať to jsou zvířata kluci,či vkus.Věřím,že nám kamarádství vydrží ještě hodně dlouho…..

Kdybych byla..

23. ledna 2008 v 16:03 | Klajka
Kdybych byla ovoce, byla bych... jahoda
Kdybych byla barva, byla bych...Oranžová-veselá
Kdybych byla zvíře, byla bych...pes
Kdybych byla domácí spotřebič, byla bych. Světlok
Kdybych byla kniha, byla bych... komedie
Kdybych byla oblečení, byla bych...Mikina
Kdybych byla šperk, byla bych...Prstýnek
Kdybych byla věc, byla bych... Rádio
Kdybych byla auto, byly bych...Nebyla bych..byla byhc silnice
Kdybych byla element, byla bych... voda
Kdybych byla strom, byla bych... Topol
Kdybych byla nápoj, byla bych...tequila
Kdybych byla příchuť zmrzliny, byla bych... Jahodová
Kdybych byla člověk, byla bych.... vždyt jsem:)
Kdybych byla planeta, byla bych... Pluto
Kdybych byla hmyz, byla bych...Beruška
Kdybych byla dopravní prostředek, byla bych... Motorka
Kdybych byla písnička, byla bych...smutná-co pohladí na duši
Kdybych byla film, byla bych... komedie
Kdybych byla roční období, byla bych... Léto
Kdybych byla květina, byla bych... růže
Kdybych byla povolání, byla bych...Psí ošetřovatel
Kdybych byla kreslený seriál, byla bych... Pat a mat
Kdybych byla místo, byla bych...Příroda
Kdybych byla dárek, byla bych... jedinečná
Kdybych byla vzpomínka, byla bych... nezapomenutelná
Kdybych byla město, byla bych... Paříž
Kdybych byla smysl, byla bych... zrak
Kdybych byla hra, byla bych... Sims
Kdybych byla sladkost, byla bych... čokoláda
Kdybych byla denní doba, byla bych... den
Kdybych byla hračka, byla bych... medvídek
Kdybych byla část těla, byla bych...ústa
Kdybych byla země, byla bych... Francie
Kdybych byla sport, byla bych....Agility
Kdybych byla vůně, byla bych... sladká,příjemná
Kdybych byla znamení, byla bych..Kozoroh
Kdybych byla budova, byla bych... sladký domov :D
Kdybych byla měsíc, byla bych...červen
Kdybych byla parfém, byla bych... Naomi Cambell
Kdybych byla látka, byla bych...hedvábí
Kdybych byla tvar, byla bych...Trojuhelník
Kdybych byla odpověď, byla bych... pravdivá
Kdybych byla odpověď, byla bych...Upřímné
Psala jsem to v rychlosti:) takže snad to aspon trochu ujde:D

 
 

Reklama